Choď na obsah Choď na menu
 


Brigády 2012

6. 3. 2012

Brigády v roku 2012

 Upozorňujeme členov MsO SRZ Ružomberok, že brigády  v roku 2012 sa uskutočnia podobne ako vlani a teda nasledovne:

 Rybníky MsO v Štiavničke

Brigády sa uskutočnia na jar v mesiacoch marec, apríl, máj a na jeseň v mesiacoch september, október a november. Zraz bude vždy v každú sobotu od 8.00 hod. (na jar) a od 7.30 hod. (na jeseň). Brigády na rybníkoch sa budú vyhlasovať aj cez pracovný týždeň, ale len podľa potreby. Na brigády na rybníky žiadame členov, aby sa primerane obliekli a nosili si so sebou čižmy (najlepšie dlhé). Prípadné brigády v lete budú organizované kvôli koseniu a úprave rybného hospodárstva a budú vyhlasované vždy osobitne podľa aktuálnej potreby. Ak však členovia MsO budú mať záujem vykonať brigádu aj individuálne je to možné, ale je potrebné si ju vopred dohodnúť s p. Piterkom (0907 257 042) alebo p. Veselovským (0907 392 345).

Ostatná brigádnická činnosť

Brigády mimo rybníkov budú vyhlasované osobitne len podľa potreby a to najmä na čistenie vodných tokov, upratovanie v rybárskom dome alebo pri inej činnosti MsO (kultúrno – spoločenské akcie a športové súťaže). Brigády si môžu zorganizovať aj samotní členovia, ale musí byť vopred informovaný hospodár MsO, alebo jeho zástupca, z dôvodu kontroly. Ide najmä o uskutočňovanie brigád v jednotlivých obciach. Upozorňujeme členov, že pokiaľ sa brigáda vopred neoznámi, nebude môcť byť uznaná.

Okrem webovej pozvánky na brigády bude oznam o ich uskutočnení vyvesený aj na úradných tabuliach MsO pri Texicome, v Rybárskom dome na Fullovej ulici, na ulici A. Bernoláka /oproti budove Allianz – Slovenská poisťovňa/v rybárskom obchode Hunter na Mostovej ulici (v podchode pri reštaurácii Koruna).

 

                                               Príďte si splniť svoju základnú členskú povinnosť!

                                                                         Výbor MsO SRZ

                                                    Ružomberok