Choď na obsah Choď na menu
 


Brigády 2014

5. 3. 2013

Brigády v roku 2014

 Upozorňujeme členov MsO SRZ Ružomberok, že brigády  v roku 2014 sa uskutočnia podobne ako vlani a teda nasledovne:

 Rybníky MsO v Štiavničke

Brigády sa uskutočnia na jar v mesiacoch marec, apríl, máj a na jeseň v mesiacoch september, október a november. Zraz bude vždy v každú sobotu od 8.00 hod.  Brigády na rybníkoch sa budú vyhlasovať aj cez pracovný týždeň, ale len podľa potreby. Na brigády na rybníky žiadame členov, aby sa primerane obliekli a nosili si so sebou čižmy (najlepšie dlhé). Prípadné brigády v lete budú organizované kvôli koseniu a úprave rybného hospodárstva a budú vyhlasované vždy osobitne podľa aktuálnej potreby. Ak však členovia MsO budú mať záujem vykonať brigádu aj individuálne je to možné, ale je potrebné si ju vopred dohodnúť s p. Piterkom (0907 257 042) .

Rybníky Podsuchá - brigády sa uskutočnia na osobitné upovedomenie.

Ostatná brigádnická činnosť

Brigády mimo rybníkov budú vyhlasované osobitne len podľa potreby a to najmä na čistenie vodných tokov, upratovanie v rybárskom dome alebo pri inej činnosti MsO (kultúrno – spoločenské akcie a športové súťaže). Brigády si môžu zorganizovať aj samotní členovia, ale musí byť vopred informovaný hospodár MsO, alebo jeho zástupca, z dôvodu kontroly. Ide najmä o uskutočňovanie brigád v jednotlivých obciach. Upozorňujeme členov, že pokiaľ sa brigáda vopred neoznámi, nebude môcť byť uznaná!

Okrem webovej pozvánky na brigády bude oznam o ich uskutočnení vyvesený aj na úradných tabuliach MsO pri rybárskej krčme v Ivachnovej, v Rybárskom dome na ulici Ľ. Fullu č.2 a  na ulici A. Bernoláka /oproti budove Allianz – Slovenská poisťovňa/ .

                                                Príďte si splniť svoju základnú členskú povinnosť!

                                                                 Výbor MsO SRZ Ružomberok