Choď na obsah Choď na menu
 


Brigády 2020

Brigády v roku 2020

 Upozorňujeme členov MsO SRZ Ružomberok, že brigády  v roku 2020 sa uskutočnia podobne ako vlani a teda nasledovne:

 Rybníky MsO v Štiavničke

Brigády sa uskutočnia na jar v mesiacoch marec, apríl, máj a na jeseň v mesiacoch september, október a november. Zraz bude vždy v každú sobotu od 8.00 hod.  Brigády na rybníkoch sa budú vyhlasovať aj cez pracovný týždeň, ale len podľa potreby. Na brigády na rybníky žiadame členov, aby sa primerane obliekli a nosili si so sebou čižmy (najlepšie dlhé). Prípadné brigády v lete budú organizované kvôli koseniu a úprave rybného hospodárstva a budú vyhlasované vždy osobitne podľa aktuálnej potreby. Ak však členovia MsO budú mať záujem vykonať brigádu aj individuálne je to možné, ale je potrebné si ju vopred dohodnúť s p. Mirjanským (0905 902 899) .

Ostatná brigádnická činnosť

Brigády mimo rybníkov budú vyhlasované osobitne len podľa potreby a to najmä na čistenie vodných tokov, upratovanie v rybárskom dome alebo pri inej činnosti MsO (kultúrno – spoločenské akcie a športové súťaže). Brigády si môžu zorganizovať aj samotní členovia, ale musí byť vopred informovaný hospodár MsO, alebo jeho zástupca, z dôvodu kontroly. Ide najmä o uskutočňovanie brigád v jednotlivých obciach. Upozorňujeme členov, že pokiaľ sa brigáda vopred neoznámi, nebude môcť byť uznaná!

Každý kto vykoná brigádu mimo RH Štiavnička musí byť podpísaný na prezenčnej listine!!

Okrem webovej pozvánky na brigády bude oznam o ich uskutočnení vyvesený aj na úradných tabuliach MsO pri rybárskej krčme v Ivachnovej, v Rybárskom dome na ulici Ľ. Fullu č.2 a  na ulici A. Bernoláka /oproti budove Allianz – Slovenská poisťovňa/ .

                                                Príďte si splniť svoju základnú členskú povinnosť!

                                                                 Výbor MsO SRZ Ružomberok

 

Rubriky

Brigády 2020

Príspevkov: 1